RESTAURACE FANTASY TIPY NA VÝLET RESTAURACE FANTASY

Naše tipy

Přichystali jsme pro vás pár tipů na výlety do okolý, zábavu pro děti i romantické návštěvi historických památek.

  • ZOO LEŠNÁ
  • HRANICKÁ PROPAST
  • HRAD HELFŠTÝN
  • DINOPARK VYŠKOV
  • LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU
  • MOTOKÁRY
  • OSECKÝ JADRAN
  • ZBRAŠOVSKÉ ARAGONITOVÉ JESKYNĚ
  • ZOO SVATÝ KOPEČEK
TIPY NA VÝLETY

ZOO LEŠNÁ

ZOO LEŠNÁ

ZOO chová přes 200 druhů zvířat, z nichž mezi atraktivní patří např. sloni afričtí, nosorožci a gorily. Zvláštností ZOO je také přímý vstup návštěvníků do expozice pštrosů emu a klokanů. Nejnovější expozicí je tropická hala Yucatán.

...více

HRANICKÁ PROPAST

HRANICKÁ PROPAST

Nejhlubší zatopená propast světa. Nejhlubší propast České republiky. První písemná zmínka: 1580. Zaznamenána do mapy: 1627. Hranická propast je z geologického pohledu unikátním fenoménem.

...více

HRAD HELFŠTÝN

HRAD HELFŠTÝN

Helfštýn (též Helfštejn, Helfenstein) je zřícenina jednoho z největších hradů v českých zemích, který leží asi 3 km jihovýchodně od Lipníka nad Bečvou nad obcí Týn nad Bečvou.

...více

DINOPARK VYŠKOV

DINOPARK VYŠKOV

Dinopark Vyškov je zábavní a vzdělávací atrakce - přírodní park s modely pravěkých zvířat, především pak dinosaurů. Je atrakcí na způsob populárního Jurského parku.

...více

LÁZNĚ TEPLICE N. BEČVOU

LÁZNĚ TEPLICE n. BEČVOU

Známé lázně specializované zejména na choroby srdce. V areálu lázní se také nachází architektonicky zajímavé stavby, např. lázeňská budova s hotelem a restaurací Bečva nebo vila L. Říhovského

...vice


MOTOKÁRY

MOTOKÁRY

Chcete zažít skutečně vzrušující, nabitou a dramatickou jízdu v maximálně bezpečném prostředí? Motokáry špičkové značky SODI jsou nejbezpečnější na světě.

...více

OSECKÝ JADRAN

OSECKÝ JADRAN

Osecký Jadran má obdélníkový tvar o rozměrech přibližně 300 × 250 m. Travnaté pláže i vcelku pozvolný přístup do vody přiláká v teplých dnech také mnoho rodin s dětmi.

...více

ARAGONITOVÉ JESKYNĚ

ARAGONITOVÉ JESKYNĚ

Zbrašovské aragonitové jeskyně leží v malebném údolí řeky v lázních Teplicích nad Bečvou. Jde o jedinečný jeskynní systém evropského významu. Unikátní výzdobu tvoří minerál aragonit, dále raftové stalagmity.

...více

ZOO SVATÝ KOPEČEK

ZOO SVATÝ KOPEČEK

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. Na ploše 42,5 ha v současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Rozprostírá se v místní části krajského města Olomouc - Svatém.

...více


>>KLASICKÉ ZOBRAZENÍ WEBU<<